Transformers Oyunları

POPÜLER OYUNLAR
TÜM OYUNLAR

Bu kategoride henüz hiç oyun yok.

Transformers Oyunları Hakkında :

Transformers ilk olarak 1984 yılında yazılmış olan bir çizgi romandır, 1984 1987 yılları arasında kendisinin iyi bir okuyucu kitlesi bulunca Amerikan – Japon ortak yapımcılığında animasyon filmleri ve sinema filmleri de piyasaya çıkmıştır. Ülkemizde de ilgiyle izlenen sinema filmleri iyi hasılatlar elde etmiştir. Çizgi filmde iki robot grubu arasındaki savaş ve mücadele konu edilmektedir.

İyiler ve kötüler şeklinde geçen çizgi filmde Autobotlar iyi robot grubudur, düşmanları ise Deception robotlarıdır. İyi Autobotların başkanı tıra dönüşebilen Optimus Prime’dır. Kötü robotların başkanı ise bir çok savaş aracına dönüşebilmektedir adı Megatron’dur. İlgiyle izlenen ve güzel gelir elde eden çizgi film Transformers‘ın TRANSFORMERS OYUNLARI da oyun sektörüne giriş yaptıktan sonra epeyce sevilmiştir.

TRANSFORMERS OYUNU OYNAmak insanların ilgisini çektiğinden devamlı olarak yeni TRANSFORMERS OYUNLARI piyasaya çıkmaktadır. Sizde henüz bir TRASNFORMERS OYUNU ile tanışmadıysanız sitemizde rahatlıkla TRANSFORMERS OYNAyabilirsiniz.