Tom ve Jerry Oyunları

POPÜLER OYUNLAR
TÜM OYUNLAR

Bu kategoride henüz hiç oyun yok.

Tom ve Jerry Oyunları Hakkında :

Tom ve Jerry ilk olarak 1940 yılında Joseph Barbera ve William Hanna tarafından yaratılmış animasyon televizyon dizisidir. Genelde aynı evi paylaşan Tom adındaki kedi ile Jerry adındaki farenin birlikte yaşama ve kavgalarının konu edildiği çizgi film güzel ve eğlenceli konusu ile her yaştan izleyici kitlesine sahip komik bir çizgi filmdir. William Hanna ve Joseph Barbera ikilisi 1940 ve 1957 yılları arasında 114 kısa Tom ve Jerry filmi yazıp yönetmişlerdir.

Bu 114 filmden on üç tanesi akademi ödülüne aday gösterilmiştir. Yedi tanesi ise En iyi kısa animasyon ödülüne layık görülmüştür. 1960 yılından sonra Tom ve Jerry animasyon dizisinin yapımcılığı Gene Deitch’e geçmiştir ve bu tarihten sonra batı Avrupa’da da yapılmaya başlandı. Dünyada hemen hemen her ülkede gösterime giren Tom ve Jerry çizgi filmi bir çok dile de çevrilmiştir. Ülkemizde çok uzun yılardır gösterimde olan çizgi filmin gösterimi hala devam etmektedir. Sevilen çizgi film karakterleri Tom ve Jerry çizgi film haricinde bir çok alanda da faaliyet göstermektedirler.

Pek fazla çocuk ürünlerinde ve giyim eşyalarında karşılaştığımız bu karakterlerin TOM VE JERRY OYUNLARI da uzun zamandır oyun piyasasının içerisindedir. İnsanlar tarafında çok sevilen TOM VE JERRY OYUNU herkesçe bilinip sevilen bir oyundur. TOM VE JERRY OYNAmak isteyen TOM VE JERRY OYUNLARI hayranları sitemizde oluşturduğumuz özel TOM VE JERRY OYUNLARI bölümü sayesinde bir çok oyunu TOM VE JERY OYUNUnu aynı sayfa içerisinde bulma imkanına sahiptirler. TOM VE JERRY OYUNU OYNAmak sitemizde tamamen ücretsiz bir hizmettir.