Temel Reis Oyunları

POPÜLER OYUNLAR
TÜM OYUNLAR

Bu kategoride henüz hiç oyun yok.

Temel Reis Oyunları Hakkında :

Temel Reis‘in orjinal ismi Popeye‘dir. Elzie Crisler Segar’ın hayat verdiği unutulmaz karakter Temel Reis ıspanak sevmeyen çocuklara ıspanak sevdiren demir gibi güçlü çizgi roman karakteridir. Temel Reis çizgi filmde ağzında piposunu eksik etmeyen güçlü bir denizcidir, tabii ki bu gücünü yediği ıspanağa borçludur. Animasyon dizisinde Safinaz adında sevgilisi vardır ve Safinaz’a asılan Temel Reis’in baş düşmanı Kabasakal.

Kabasakal devamlı olarak Temel Reis’in kötülüğü için uğraşan onunla savaşan ve Safinaz’ı kendi tarafına çekmek isteyen sakallı kaba bir adamdır. Kabasakalın orijinal ismi Bluto’dur, Safinaz’ın orijinal ismi ise Olive’dir. Hayali karakter Temel Reis ilk çıktığı zamanlarda izleyicilerine rotoskop makinesiyle gösterilmiştir. Günümüzde birçok çizgi filmi bulunan Temel Reis şuan yayında olmasa da çok uzun yıllar boyunca televizyon kanallarında gösterilmiştir.

Çizgi filmlerinin haricinde bir çok TEMEL REİS OYUNLARI da piyasada bulunmaktadır. TEMEL REİS OYUNU OYNAmak isteyen kişilerin sitemizde birbirinden güzel TEMEL REİS OYUNUndan birini seçmesi yeterlidir. TEMEL REİS OYNAmak çok eğlenceli ve de zevkli bir oyundur. Sitemizdeki TEMEL REİS OYUNLARI bölümünden istediğiniz birini seçerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.