Taş Devri Çakmaktaş Ailesi

POPÜLER OYUNLAR
TÜM OYUNLAR

Bu kategoride henüz hiç oyun yok.

Taş Devri Çakmaktaş Ailesi Hakkında :

Orijinal ismi The Flintstones olan Taş Devri çizgi filmi Amerika kaynaklı bir animasyon çizgi dizisidir. Yapımına ilk olarak 1950 yılında başlanan taş devri’nin yapımcısı Hanna Barbera Productions’dur. Taş devri Amerika’da televizyonların en çok izlediği saatler arasında 1960 1966 yılları arasında devamlı olarak gösterimde kaldı. İnsanlar tarafından o kadar çok sevildi ki tam bir fenomen haline geldi.

Dünyanın hemen hemen tüm ülkelerinde gösterime giren çizgi film çoğu dile de çevrilmiştir. Taş Devri çizgi filminde dört ana karakter vardır. Bunlar Fred Çakmaktaş, Wilma, Beti ve Barni’dir, Fred Wilma ile Barni ise Beti ile evli birbirlerini çok seven iki ailedir. Çocukları ile beraber çok güzel anlar geçiren taş devri çizgi filmi komedi çizgi dizisidir. Çok sevilen çizgi filmin uzun yıllar boyunca bir çok TAŞ DEVRİ OYUNLARI da oyun piyasasını süslemektedir. TAŞ DEVRİ OYUNU da insanlarca çok sevildiğinden günümüzde de hala devamlı yeni oyunlar çıkmaktadır.

Bizlerde sitemizde açmış olduğumuz özel TAŞ DEVRİ OYUNLARI kategorisi ile TAŞ DEVRİ OYNAmak isteyenlere büyük kolaylık sağladık, TAŞ DEVRİ OYUNU OYNAmak isteyen oyun severler sitemizi devamlı olarak ücretsiz bir şekilde ziyaret edip oynayabilirler.