Sylvester ve Tweety Oyunları

POPÜLER OYUNLAR
TÜM OYUNLAR

Sylvester ve Tweety Oyunları Hakkında :

Tweety Sylvester Amerikan yapım şirketi Looney Tunes tarafından yapılan ve Cartoon Network’un önderliğinde televizyon dünyasında uzun zamandır gösterimde kalan bir animasyon dizisidir. Ülkemizde de çok uzun yıllardır gösterimde olan fakat şu aralar pek gösterilmeyen Sylvester Tweety çizgi filminin konusu şöyledir. Yaşlı bir kadının evinde yaşayan Tweety adındaki sarışın güzel minik bir serçe kuş ile aynı evi paylaştığı Sylvester adındaki zalim kedinin Tweety’i yemek için yaptığı birbirinden ilginç numaraları konu almaktadır.

Zalim kedi Tweety’i yiyebilmek için türlü girişimlerde bulunsa da bu amacına hiç bir zaman ulaşamamıştır. Tweety çok akıllı bir kuş olduğundan her seferinde Sylvester’ın elinden kurtulmasını bilmiştir. Sevilen ve ilgiyle izlenen Tweety Sylvester çizgi filminin TWEETY SYLVESTER OYUNLARI da piyasada yerini almış durumdadır.

Devamlı gelişen ve yüksek rekabetli bir sektör olan oyun alanında TWEETY SYLVESTER OYUNU kendine özgü çizgisi ile tutunmasını bilmiştir. TWEETY SYLVESTER OYUNU OYNAmak için sitemizde hayranları için özel TWEETY SYLVESTER OYUNLARI bölümü açmış bulunuyoruz. TWEETY SYLVESTER OYNAmak artık eskisine göre çok daha kolay ve ücretsiz.