Sünger Bob Oyunları

POPÜLER OYUNLAR
TÜM OYUNLAR

Sünger Bob Oyunları Hakkında :

Sünger bob stephen hillbert tarafında yaratılmış bir karakterdir. Nickeledon kanalı için yaratılan karakter ülkemizde d-smart, digitürk gibi paralı yayın yapan yayın şirketlerince yayımlanmaktadır. Ücretsiz olarakta cnbc-e kanalındada sadece hafta sonları 25 dk’lık bölümler halinde yayımlanır. Ekranlarda büyük bir izleyici kitlesine sahip olan sünger bob bundan tam 23 yıl önce yapımına başlandığında herhalde bu kadar sevileceği hiç düşünülmemiştir.

Fenomen haline gelen karakterin her yaştan izleyicisi bulunur. Çocukların haricinde yetişkin insanlar tarafındanda sevilen sünger bob sadece film olarak değil sünger bob oyunları ilede hayran kitlesine yenilerini eklemiştir. Sünger bob oyunları sitemizde ilgiyle ve bolca çeşitleriyle oynanmaktadır.

Çizgi filmde ana karakter sünger bobtur. Sünger bob yengeç isimli bir burger restorantında çalışmaktadır. Çok cimri bir patronu olan sünger bob’un patronun ismi ise bay krups’tır. Filmdeki mesai arkadaşı dokunaç, Squidward’tür. En yakın arkadaşı ise petrik’tir. Pekte fazla akıllı olmuyan bir karakterdir. Sünger bob çizgi filmi, çizgi film oyunları gibi denizin altında geçen deniz altı yaşamını konu alan bir çizgi filmdir. Sünger bob tekne kullandığı zamanlarda ortalığı her zaman birbirine katar, çünkü direksiyonu çok zayıftır.

Bu yüzden sürücü öğretmeni olan bayan puff onu çok fazla sınava alsada hçbir sınavda başarılı olamaz. Vurdumduymaz tavırlar sergileyen sünger bob un bu hali insanlar tarafından o kadar benimsenmiştirki, çizgi filmdeki başarısını şimdi, sünger bob oyunlarında da başarıyla sergilemektedir. Sünger bob karakteri günümüzde ülkemizde hala ilgiyle izlenmektedir, çizgi film ve sünger bob oyunları haricinde birçok ticari alandada faliyetlerine ve telif hakkı satışlarıa devam etmektedir. Toplamda 150 bölümden oluşan sünger bob nickeledon kanalından hala türkçe olarak yayımlanmaya devam etmektedir.