South Park Oyunları

POPÜLER OYUNLAR
TÜM OYUNLAR

South Park Oyunları Hakkında :

South Park 18 yaşından büyük insanlar için Trey Parker ve Matt Stone tarafından Amerika Birleşik Devletlerinde üretilen animasyon çizgi filmidir. 1997 yılında çekimlerine başlayan çizgi filmin 2013 yılına kadar kontratı bulunmaktadır. Ülkemizde de CNBC-E ve e2 kanallarında yayınlanan South Park 25 er dakikalık bölümler halinde yayınlanmaktadır. Animasyon komedi tarzında çekilen çizgi filmde doğaüstü konularda ele alınmaktadır.

Alışılmışın çok dışında olan çizgi filmin yapımcıları çeşitli gruplar tarafından tehditler de almışlardır. Eric Cartman, Kenny McCormick, Stan Marsh, Kyle Broflovski, Timmy ve çok daha fazla karakterden oluşan çizgi filmin ayrıca birçok South Park oyunları da bulunmaktadır. Animasyon filmlerinde yuvarlak ve basit hatları ile oldukça komik gözüken karakterler South Park oyunu oynayanlar içinde aynı sadelikte ve komikliktedir. Birbirinden farklı çeşitli ve eğlenceli South Park oyunu bulunmaktadır.

Devamlı güncellenen zengin içerikli çizgi film oyun sitemiz cizgifilmoyunlari.com da çeşitli ve eğlenceli bir çok oyunun yanında eğlenceli South Park oyunları da bulunmaktadır. South Park oynamak için devamlı olarak güncellenen sitemizi ücretsiz olarak her zaman ziyaret edebilirsiniz.