Smackdown Oyunları

POPÜLER OYUNLAR
TÜM OYUNLAR

Bu kategoride henüz hiç oyun yok.

Smackdown Oyunları Hakkında :

Smackdown‘ın gerçek adı WWE SmackDown’dır. Ülkemizde Fox kanalında Amerika’da ise sysy kanalında yayınlanan profesyonel güreş programıdır. Smackdown ilk olarak Kansas City’de özel yayın yapan bir televizyon kanalında görüşmüştür. UPN Televizyon Network kanalında görüldükten sonra Amerika’da çok sevilen ve yavaş yavaş insanların ilgisini çekmeye başlayan güreş programı günümüzde bir çok ülkeye yayılmış ve ilgiyle izlenen bir şova dönmüş durumdadır.

Çıktığı ilk zamanlarda Amerika’da perşembe geceleri yayınlanan program UPN Televizyon Network kanalının değişiklik yapmasıyla 29 Ağustos 2005 tarihi itibariyle cuma geceleri yayınlanmaya başlanmıştır. Amerika başta olmak üzere İngiltere, Meksika ve Türkiye’de çok sevilen programda yarışmacılar tam bir savaşçılardır. Yapılı vücutları ve acımasız dövüş teknikleriyle farklı dövüşü şova dönüştüren güreş stilinin dünyada çok fazla hayran kitlesi bulunmaktadır.

SMACKDOWN OYUNLARI ile daha çok kesime hitap eden güreş tarzı SMACKDOWN OYUNU ile popülaritesini her geçen gün daha da yükseltmektedir. SMACKDOWN OYNAmak isteyen SMACKDOWN OYUNU hayranları sitemizi istedikleri zaman ziyaret edebilirler. Sitemizde özel olarak oluşturduğumuz SMACKDOWN OYUNLARI bölümü ile dilediğiniz anda birbirinden farklı SMACKDOWN OYUNU OYNAyabilirsiniz.