Simpson Oyunları

POPÜLER OYUNLAR
TÜM OYUNLAR

Simpson Oyunları Hakkında :

Simpsonlar yada orjinal ismi ile The Simpsons Amerikan Fox kanalı için Matt Groening tarafından yaratılan bir animasyon televizyon durum komedisidir. Dizi oyuncuları ismi Homer, Bart, Maggie ve Lisa dır. Orta sınıf bir Amerikan ailesinin satirik bir parodisinin oluşturulduğu simpsonlar Springfield isminde kurgulanan bir şehirde geçmektedir..

Amerikan kültüründe yaşayan insanların farklı insanlık hallerinin anlatıldığı bir şov olarak yayına başlayan Simpsonlar ilk yayınına 19 Nisan 1987 tarihinde başlamıştır. Dizinin yaratıcısı Matt Groening dizi karakterlerine verdiği isimlerde kendi ailesindeki insanların gerçek isimlerini kullansa da kendi ismi yerine Brat ismini koymuştur. İlk başladığında bir dakikalık çok kısa bir skeç olarak gösterilen Simpsonlar ilerleyen yıllardan 30 ar dakikalık bölümler halinde yayınlanmış ve prime time ödülleri kazanmıştır. Sevilen dizi Simpsonlar’ın birçok simpson oyunları da piyasada uzun süredir varolmaktadırlar.

Gelişen teknoloji ile birlikte SIMPSONLAR OYUNU da kendisini devamlı geliştirmektedir. SIMSONLAR OYNAmak için artık site site dolanmanıza gerek kalmadı. Sitemizde oluşturduğumuz özel SIMPSON OYUNLARI bölümü sayesinde dilediğiniz SIMPSON OYUNU çok daha rahat bir şekilde oynayabileceksiniz. SIMPSON OYNAmak artık çok kolay.