Sevimli Şirinler Oyunları

POPÜLER OYUNLAR
TÜM OYUNLAR

Sevimli Şirinler Oyunları Hakkında :

Şirinler 1958 yılında Belçikalı çizgi romancı Pierre Culliford tarafından kaleme alınmış bir çizgi romandır. İlk olarak 1981 yılında animasyon dizisi olarak yayın hayatına başlayan Şirinler çizgi filmi gösterime başladığından bu güne kadar tüm dünyada büyük beğeni yakalamıştır. Bu beğeni öylesine büyüktür ki gelmiş geçmiş en iyi çizgi filmler listesinde kesinlikle ilk 10 içerisinde yer bulacaktır.

Ülkemizde de 2008 yılına kadar televizyon kanallarında gösterilmeye devam eden çizgi film şuan gösterimi olmasa da ilgisinden pek de bir şey kaybetmemiştir. 2008 yılında şirinler 50. yılını görkemli bir şekilde kutlamıştır. Birleşmiş milletlerde bu kutlama kapsamında Avrupa’nın bir çok yerinde çeşitli açık arttırmalar düzenlemiş ve 124.700 Euro gibi önemli miktarda para toplayıp bunu UNICEF e bağışlamıştır.

Ülkemizde oldukça fazla hayran kitlesi olan şirinlerin günümüzde çizgi film haricinde de çeşitli ŞİRİNLER OYUNLARI mevcuttur. Çizgi filmlerinde olduğu gibi ŞİRİNLER OYUNU da oyun severler tarafından büyük beğeni kazanmaktadır. ŞİRİNLER OYNA mak isteyen Şirinler severler sitemizde çeşitli ŞİRİNLER OYUNLARINI rahatlıkla oynayabilirler. Diğer oyunlar gibi ŞİRİNLER OYUNLARI da devamlı yenileriyle takviye edilmektedir.

Şirinler çizgi filmi çok sevilmesine rağmen çeşitli spekülasyonlar yüzünden bir dönem Amerika Birleşik Devletlerinde yasaklanmıştır. Şirinler dizisi dokuz ana karakterden oluşmaktadır. Bunlardan ilk göze çarpanlar Şirin baba, Gözlüklü şirin, Gargamel, Şirine ve Uykucu şirin gibi karakterlerdir. ŞİRİNLER OYUNU OYNAmak isteyen oyun severler devamlı güncellenen sitemizden diledikleri her zaman ücretsiz olarak yararlanabilirler.