Scooby Doo Oyunları

POPÜLER OYUNLAR
TÜM OYUNLAR

Scooby Doo Oyunları Hakkında :

Scooby doo 1969 yılında Amerika’da Hanna Barbera tarafından yapılan bir çizgi dizidir. Çizgi film yapıldığı andan itibaren çok sevilmiş ve bugünde popülerliğini koruyan televizyon çizgi film dizisidir. Scooby doo çizgi filminde dört arkadaş ve bir köpeğin kötü insanlarla olan mücadelesi dedektiflik tadında işlenmektedir. Scooby Doo ülkemizde televizyonların ilk gösterime girdiği anlardan itibaren gösterilen ve çokça tutulan çizgi dizilerin başlarında gelir. Sevilen çizgi filmin daha sonraları iki tanede sinema versiyonu çekilmiştir.

Bu filmler ülkemizde de sinemalarda gösterime girdiği gibi televizyonlarda ‘da yayınlanmıştır. Scooby doo çizgi film sektöründe ekmeğini oldukça fazla bir şekilde yedikten sonra gelişen oyun sektörüne de girerek SCOOBY  DOO OYUNLARI ile oldukça tutulmaktadır. SCOOBY DOO OYNAmak çizgi filmlerini izlemekten kimilerine göre daha zevklidir. Çünkü çizgi filmlerde sadece izleyici konumundayken SCOOBY DOO OYUNU oynarken yaratıcı pozisyonuna da geçme şansı buluyorsunuz. SCOOBY DOO OYNAmanın en keyifli yanı kötülerle mücadele etmenizdir.

Scooby doo ana karakterleri Scooby, Shagy, Velma, Frederick ve Daphne dir. Sitemizin müdavimleri SCOOBY DOO OYUNLARINI devamlı büyük bir keyif alarak oynamaktadırlar. Gelişen ve hızla ilerleyen oyun sektöründe devamlı olarak yeni SCOOBY DOO OYUNLARI çıktığından, sitemizde de SCOOBY DOO OYUNU oynamak isteyen takipçilerimiz hiçbir sıkıntı çekmeden devamlı yeni oyunlar bulacaklardır.