Red Kit Oyunları

POPÜLER OYUNLAR
TÜM OYUNLAR

Bu kategoride henüz hiç oyun yok.

Red Kit Oyunları Hakkında :

Red kit orijinal ismiyle Lucky Luke Belçikalı karikatürist’in hayat verdiği bir hayali kahramandır. Maceralarına ilk başta çizgi roman olarak başlasa da ilerleyen yılarda animasyon dizileri de çekilip çokta sevilmiştir. Red kit gölgesinden bile hızlı silah çeken iyilerin dostu kötülerin düşmanı bir kovboydur. Hiçbir zaman yanından ayrılmayan sadık dostu ve atı düldül güzel ve sevimli köpeği rin tin tin ile sayısız maceralara katılmıştır.

Dizinin vazgeçilmez karakterleri Dalton kardeşleri çetesi hemen her bölümde olmuşlardır. Daltonlar çetesi acımasız bir suç çetesidir devamlı soygun gerçekleştirirler. Red kit Dalton kardeşleri yakalayıp hapse tıksa da onlar her seferinde bir yolunu bulup hapishaneden kaçmasını bilirler. Redkit Sinema dünyasına ilk defa ülkemizde girmiştir. Redkit adına çekilen ilk sinema filmi 1967 yılındadır ve Öztürk Serengil başrolde oynamıştır.

Sevilen çizgi roman ve çizgi film karakteri Redkit in bir çok RED KİT OYUNLARI da bulunmaktadır. RED KIT OYUNU OYNAmak için artık eskisi gibi tek tek Red kit oyunlarını aramanıza gerek kalmadı, sitemiz özellikle çizgi film oyunları sitesi olduğu için unutulmaz karakter Redkit içinde özel bir RED KIT OYUNU bölümü açtık. RED KIT OYNAmak isteyen Redkit severlerin yapması gereken tek şey RED KİT OYUNLARI bölümüne göz atmalarıdır.