Ninja Kaplumbağalar

POPÜLER OYUNLAR
TÜM OYUNLAR

Bu kategoride henüz hiç oyun yok.

Ninja Kaplumbağalar Hakkında :

Ninja Kaplumbağalar Kevin Eastman ve Peter Laird’in yazıp kurguladığı bir fantastik animasyon çizgi serisidir. Orijinal adı ise Ninja Turtles olarak geçer. Dövüş sanatlarında uzmanlaşmış dört tane mutant kaplumbağa ve onların ustası fare mutant Splinter’in iyilerin yanında yer aldığı ve kötülerle verdiği mücadeleyi konu alan bir yapıttır. Ninja kaplumbağalar kendilerini geliştirmek için devamlı olarak ustaları Splinter’dan dövüş ve hayat dersleri almaya devam ederler.

Yaratıcı Kevin Eastman’ın arkadaşı Peter Laird ile yaptıkları beyin fırtınasının sonucunda ortaya çıkan Ninja Kaplumbağalar şehir serserilerinden uzaylı düşmanlara kadar çok çeşitli kötü insanlarla mücadele içerisindedirler. Bu düşmanlardan en ünlüleri ise Shredder ve ortağı Beyindir. Ülkemizde uzun yıllar gösterimde kalan ve Kanal D tarafından gösterilen çizgi film artık yayınlanmamaktadır.

Sinema versiyonu da çekilen çizgi filmin ayrına NİNJA KAPLUMBAĞALAR OYUNLARI da oyun piyasasında uzun yıllardır bulunmaktadır. NİNJA KAPLUMBAĞALAR OYUNU OYNAmak bu tarz oyun oynamaktan hoşlanan oyuncuların vazgeçemediği oyunlar arasında gelmektedir. NİNJA KAPLUMBAĞALAR OYNAmak için sitemizdeki özel NİNJA KAPLUMBAĞALAR OYUNLARI bölümünü ziyaret edebilirisiniz. NİNJA KAPLUMBAĞALAR OYUNU savaşlı macera oyunlarından hoşlananlar için tavsiye edebileceğimiz oyunlardan biridir. Sitemizde ayrıca başka birçok çizgi filmlerin oyunlarını da bulabilmeniz mümkündür.