Mario Oyunları

POPÜLER OYUNLAR
TÜM OYUNLAR

Süper Mario Oyunları Hakkında :

Oyun dünyasının içine giren girmeyen her kim olursa olsun süper mario dediğimizde herkesin tanıdığı bir kahramandır. Süper Mario 1980’li yıllarda japon oyun devi nintendo tarafından piyasaya sürülen bir kahramandır. Mario karakteri karşımıza hep bıyıklı bir pizzacı gibi görünse de su tesisatçısı olarak çıkmıştır.

Mario’nun birde kardeşi vardır, kardeşinin adı Lugi Mario’dur. MARIO OYUNLARI bütün dünyada olduğu gibi ülkemizde de fenomen konumundadır. MARIO OYNAmayan insan bulmak herhalde çok zor yada imkansıza yakın bir şeydir.

MARIO OYUNU hemen her yaştan insanın oynadığı ve benimsediği ilerlemeli bir oyundur. MARIO OYUNLARI nın haricinde çok fazla tutulmasıyla sinema dünyasına da el atmış bir karakterdir. Hatta çizgi dizileri de zaman zaman gösterime girse de MARIO OYUNU’nda gördüğü ilgiyi başka hiçbir sektörde görmemiştir. Mario’nun oyundaki mesleği su tesisatçılığıdır. Sitemizde özel MARIO OYUNLARI sayfamızda çeşitli MARIO OYUNU bulabileceğiniz gibi istediğiniz zaman oynayabilirsiniz. İyi Eğlenceler.