Limon ile Zeytin Oyunları

POPÜLER OYUNLAR
TÜM OYUNLAR

Bu kategoride henüz hiç oyun yok.

Limon ile Zeytin Oyunları Hakkında :

Limon ile Zeytin ünlü köşe yazarı ve karikatürist Salih Memecan’ın hayat verdiği hayali kahramanlardır. Salih Memecan yıllarca Sabah gazetesinin arka sayfasında limon ile Zeytin’in karikatürlerini yayınladı halada yayınlanmaktadır. Çok sevilen bu iki karakter belli bir dönem ATV televizyonunda haber bültenlerinden sonra animasyon çizgi olarak da yerini almıştır.

Günlük siyasi olaylara göndermeler yapılan animasyonlarda gazete köşelerinde ise Limon ile Zeytin‘in sevimli kavgalarını ve ailesiyle yaşadığı bazı diyaloglar ele alınmıştır. Bu karakterler çok sevilince çizgi roman olarak da yıllarca kitapları çıkmıştır. Günümüzde hala Limon ile Zeytin‘in yeni çizgi roman serileri basılmaktadır. Sevilen çizgi karakterler bunların haricinde LİMON İLE ZEYTİN OYUNLARI olarak da çeşitli kategorilerde bir çok LİMON İLE ZEYTİN OYUNU olarak oyun severlerin beğenisine sunulmuştur.

Ülkemizdeki hemen herkesin tanıdığı bu karakterin oyunlarını sitemizde devamlı bulabilirsiniz. LİMON İLE ZEYTİN OYNAmak sitemizde tamamen ücretsiz bir hizmettir. Devamlı gelişen oyun dünyasında LİMON İLE ZEYTİN OYUNLARI da devamlı olarak yenilenmektedir.