KungFu Panda Oyunları

POPÜLER OYUNLAR
TÜM OYUNLAR

Bu kategoride henüz hiç oyun yok.

Kung Fu Panda Oyunları Hakkında :

Kung Fu Panda yönetmen Mark Osborne ve John Stevenson’ın 2008 yılında üç boyutlu olarak çektikleri film ile hayata geçen güzel bir animasyon filmidir. Çok güzel ve renkli sahnelere sahip olan çizgi sinema izleyiciler tarafından da iyi bir ilgi görmüştür. Filmin yapımcılığını Melissa Cobb üstlenirken senaristleri ise Jonathan Aibel ve Glenn Berger’dir. Hans Zimmer ve John Powell ise filme yaptıkları güzel müziklerle daha çekici hale getirmişlerdir.

Sinema severler tarafından gördüğü güzel ilgi ile birlikte ilerleyen zamanlarda farklı alanlarda da faaliyete geçen kahramanımız Kung Fu Panda Oyunları ile de karşımıza çıkmıştır. Sevimli dostumuz filmde ailesinin makarna restoranında çalışan kung fu hayranı ve bu spora pek fazlada elverişli olmayan biri olarak çıkmaktadır.

Tabi kahramanımızın kaderi çok farklı bir şekilde gelişir ve kung fu ustası olarak köyünü kötülerden korumaya başlar. Çizgi film oyunları meraklıları için açtığımız sitemizde Panda hayranları içinde Kung Fu Panda oyunu oynamaları için bu özel bölümü açmış bulunmaktayız. Dilediğiniz zaman tamamen ücretsiz olarak Kung Fu Panda oyunları oynayabilirsiniz. Oyun siteniz cizgifilmoyunlari.com tüm kullanıcılara başarılar diler.