İron Man Oyunları

POPÜLER OYUNLAR
TÜM OYUNLAR

Bu kategoride henüz hiç oyun yok.

İron Man Oyunları Hakkında :

Iron Man Normal yaşamında Tony Stark adındaki bir iş adamıdır. Silah sanayinde fabrikası olan başarılı iş adamı bir gün Asya gezisinde düşmanlar tarafından esir alınır. Nasıl bir bilgi ve beceriye sahip olduğunu bilen düşmanları ondan kendileri için güzel bir silah yapmasını isterler. Tony Stark ise demir yığınlarından kendine çok iyi bir demir zırhlı silah yapar ve esir tutulduğu yerden kaçar.

Daha sonra fabrikasına giden Tony Stark çok zor şartlar altında kaçmasında büyük yardımı olan demir zırhlısını fabrikasında geliştirir ve gerçek demir adam kıyafetine sahip olur. Bu kıyafeti ile kötülerin azılı düşmanı olan Tony Stark yani Iron Man efsanesi ortaya çıkar. İlk başlarda çizgi roman olarak hayat bulan Iron Man karakteri ilerleyen yıllarda çizgi film ve günümüzde sinema perdesine de uyarlanmıştır.

Sinema filmi ile büyük başarı elde eden Iron Man yakın zamanda 2. sinema filmi de gösterime girmiştir. Sevilen karakter İron Man’in piyasada çeşitli İRON MAN OYUNLARI da bulunmaktadır. IRON MAN OYUNU oymamak isteyen oyun severler sitemizdeki özel IRON MAN OYUNLARI kategorisinden diledikleri oyunu oynayabilirler. Tamamen ücretsiz olan sitemizde IRON MAN OYNAmak çok zevkli ve eğlencelidir. İRON MAN OYUNU OYNAmanın keyfini birde bizimle deneyin.