Yeşil Dev Hulk Oyunları

POPÜLER OYUNLAR
TÜM OYUNLAR

Yeşil Dev Hulk Oyunları Hakkında :

Hulk Marvel Comics şirketi tarafından Stan Lee ve Jack Kirbiy tarafından yazılmış bir çizgi roman karakteri olarak hayat bulan bir kahramandır. Yeşil dev olarak ta bilinen Hulk bir sıralamaya göre dünyanın en iyi 14. çizgi roman karakteridir. Hulk çölde yapılan bir deney sonucu gamma ışınlarına maruz kalmasıyla vücudu mutasyona uğramış ve bundan dolayı çok güçlü bir canavara dönüşmüştür.

Normal zamanlar Bruce Banner olarak yaşayan adam sinirlendiği zamanlarda vücudu aşırı adrenalin salgısını salgılamasıyla birlikte sinirlerine hakim olamayarak yeşil dev Hulk‘a dönüşür. İşte böyle bir zamanda karşısındaki her kim olursa olsun başı belada demektir. Yeşil dev dünyanın en güçlü canlısıdır. Hulk karakteri daha sonraki ilerleyen yıllarda animasyon dünyası ile de bir çok insanı ekran başına kilitlemiştir.

Çizgi roman ve çizgi film haricinde HULK OYUNLARI ile de karşımıza çıkan kahramanın bir çok çizgi filmi olduğu gibi çok sayıda da HULK OYUNU vardır. HULK OYNAmak artık çok kolay. Sitemize açılan özel HULK OYUNLARI bölümünde birbirinden güzel HULK OYUNLARI bulunmaktadır. İnanılmaz derecede fazla güce sahip olan Hulk’ın gücü ne kadar sinirlendiği ile alakalıdır. Hulk ne kadar sinirlenirse o kadar güçlenir.