Hayalet Casper Oyunları

POPÜLER OYUNLAR
TÜM OYUNLAR

Hayalet Casper Oyunları Hakkında :

Daha çok sevimli hayalet casper olarak bilinen namı diğer casper insanları çok seven dost canlısı bir hayalettir. İnsanların onun bir hayalet olmasından dolayı devamlı ondan kaçıp uzaklaşmasına bir anlan veremeyen ve bu duruma çok üzülen casper’ın en büyük özelliği zor durumdaki insanlara yardım etmektir. Casper çizgi filminin yapımcısı Harvey Entertainment adlı şirkettir. Ülkemizde 90 lı yıllarda uzun süre yayımlanan çizgi filmin çok büyük bir hayran kitlesi vardır. İlk olarak 80 li yıllarda TRT tarafından gösterime giren çizgi filmi daha sonraki yıllarda maxi tv de yayınlamıştır.

Maxi tv 2009 yılında sevimli hayalet Casper’ı yayından kaldırsa da Cartoon Network Türkiye yayınlamaya devam etmektedir. Casper oyunları ve Çizgi filmi haricinde CASPER OYUNLARI da büyük rağbet görmektedir. CASPER OYNAyan çocuk bir hayalet oyunu oynamalarına rağmen büyük keyif alırlar. CASPER OYUNU birçok kesim tarafından sevilen eğlenceli ve zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacağınız güzel oyunlardır.

Sevimli hayalet Casper dizideki bölümlerinde kötü amcalarını insanlara devamlı kötülük yapmalarını engellenmesi ile de bilinir. Bazı bölümlerde beceriksiz cadı arkadaşı da casper ile birlikte insanlara iyilik yapar. Zaten insanlara kötülük yerine iyilik yapmaları Casper ve Wendy’nin en büyük ortak noktalarıdır. Ülkemizde Casper karakterini ünlü çizgi dizi çevirmeni Fatih Özkul yapmaktadır. CASPER OYUNLARInı oynamak isteyen casper severler sitemizden diledikleri zaman CASPER OYNAyabilirler.