Duck Dodgers Oyunları

POPÜLER OYUNLAR
TÜM OYUNLAR

Duck Dodgers Oyunları Hakkında :

Duck Dodgers Amerikan yapım şirketi Warner Bros tarafından piyasaya çıkarılan galaksiler arası kahraman siyah bir ördektir.
İlk olarak 1953 yılında Chuk Jones tarafından yönetilen Dodgers daha sonra kısa karikatür Duck’su ortaya çıkarmıştır. Uzun yıllar boyunca Amerika’da gösterimde kalan ve Warner Bros’un bir çok övgüler almasına sebep olan Duck Dodgers insanlar tarafından çok sevilen bir hayali kahramandır.

Bu kahramanımızın anıldığı bir diğer ismide Daffy Duck olarak bilinmekte. Günümüzde 2003 yılında yapımına tekrardan başlanan Duck Dodgers‘ın yeni güncellenmiş bölümleri dvd ve cd olarak dünyada satışa çıkmıştır. Arkasına aldığı bu başarı sayesinde yeni pazarlara da yönelen Duck Dodgers bir çok çocuk ürününden sonra DUCK DODGERS OYUNLARI olarak oyunlarda üretmiştir.

DUCK DODGERS OYUNU OYNAyan insanlar tarafından beklenen ilgiyi görünce bu oyunların serileri ve yenileri hızlı bir şekilde çıkmaya devam etmiştir. DUCK DODGERS OYNAmak isteyen tüm oyun severler sitemizde oluşturduğumuz özel DUCK DODGERS OYUNLARI bölümünü diledikleri zamanlarda ziyaret edebilirler. DUCK DODGERS OYUNU oyuncular tarafından çok başarılı bulunan bir seridir.