Bugs Bunny

POPÜLER OYUNLAR
TÜM OYUNLAR

Bugs Bunny Oyunları Hakkında :
Ülkemizde ve dünyamızda her yaş grubu tarafından yıllardır büyük bir izleyici kitlesine sahip olan BUGS BUNNY yayın hayatına ilk olarak 1938 yılında başlamıştır. 2. Dünya savaşı başladığında dünyada birçok şey gibi oda varlığını yitirmiş ve duraklama dönemine girmiştir. Savaş sonrası tekrardan hayranları ile buluşmaya başlayan BUGS BUNY ikinci buluşmasında isim değiştirmiştir ve BUGS BUNNY adını almıştır.

İlk adı porky olan çizgi film’in daha önceki dizideki ismi ingilizcesi Happy Rabbit olan mutlu tavşandı. BUGS BUNNY çizgi filmi tüm dünyada çok sevildikten sonra bilgisayarların ve internetinde günümüze gelişi sayesinde BUGS BUNNY OYUNU olarakta günümüzde yer almaktadır. Hayranları tabikide sadece BUGS BUNNY OYNAmıyorlar, oyun haricinde havlular şortlar çantalar ve nevresim takımları gibi daha burda sayamıyacağımız çok sayıda sektördede faliyetini göstermeye devam etmektedir. Ülkemizde BUGS BUNNY OYUNLARI için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

BUGS BUNNY 2. dünya savaşı sonrasında tekrar gündeme geldikten sonraki zamanlarda popülerliğinden birşey kaybetmemiş olmakla beraber 1958 yılında ilk resmi filmi olan A Wild Hare (Vahşi bir hayvan) ismi ile birlikte oscar ödülü’de kazanmıştır. BUGS BUNY karakteri dizide çok akıllı zeki karşısındakini kolayca kandırabilen çokça havuç yiyen ve devamlı canım kelimesini kullanan bir hayvan olmakla beraber, düşmanlarına devamlı surretle BUGS BUNNY OYUNU yapar. BUGS BUNNY OYUNLARINI çözmekte genelde rakipleri için kolay olmaz ve tuzağa düştüklerinde BUGS BUNNY OYUNuna geldiklerini anlarlar.

Günümüzde 2005 yılından beri gösterimde olmuyan BUGS BUNNY buna rağmen popülerliğinden birşey kaybetmiş değildir. Çizgi film dünyasında farklı bir yeri olan BUGS BUNNY günümüzde BUGS BUNNY OYUNLARI ilede hayran sayısını çoğaltmaya devam etmektedir. İnanıyorumki şuan ülkemizde tekrar televizyonlarda gösterime girse eskiden olduğu gibi bugünde çok sayıda izleyici potansiyeline sahip olur.