Batman Oyunları

POPÜLER OYUNLAR
TÜM OYUNLAR

Batman Oyunları Hakkında :

Batman karakteri diğer adıyla yarasa adam Dedektif  Komis (Detective Comics) yarattığı hayali bir kahramandır. Asıl adı Bruce Wayne olan batman 1939 yılının mayıs ayında okuyucularıyla buluşmuştur. Küçük yaşta öksüz kalan Batman’in yaşam hikayesi şöyledir. Anne ve babası küçük yaşta bir cani tarafından öldürülmesiyle öksüz kalan Batman hayata tutunmakta güçlük çektiğinden çift karakterli bir yapıya bürünmüştür.

Gündüzleri iş hayatında çekingen biri olsa da geceleri casusların ve şehri yağmalayanların korkulu düşmanı haline gelmiştir. İnsanlar tarafından çok sevilen Batman’in ilerleyen yıllarda çizgi filmleri seriler halinde çekilmiştir. Çizgi film kahramanlarının unutulmaz karakterlerinin başlarında gelen Batman bir çok rakibinin aksine izlenirliğini bugün bile hala sürdürmektedir. Çizgi filmlerinin haricinde sinema filmleri de çekilen Batman sinemada da çok iyi bir başarı elde etmiştir tabi girdiği dallar sinema ile de sınırlı kalmamıştır.

Birçok çocuğun üzerinde giydiği t-shirt yada pantolonda onun resmini görmek çok mümkün bir şeydir yada havlu ve çantalarında. Batman popülerliğini girdiği her sektörde sürdüğü gibi oyun sektöründe de yıllardır var olmaya devam etmektedir. BATMAN OYUNLARI da çok sevilen ve tercih edilen oyunlar arasında iyi bir yere sahiptir. BATMAN OYUNU oynayan insanlar BATMAN OYNA maktan büyük bir keyif aldıklarını çok rahatlıkla dile getirebilirler. BATMAN OYUNLARI ile oyuncularda casusların şehir yağmacılarının yakalayıcısı olduklarından BATMAN OYNAmak daha da keyifli bir hal almaktadır. Sitemizde de oluşturulan özel BATMAN OYUNLARI sayfasında birçok BATMAN OYUNU bulabilirsiniz.