Barbie Oyunları

POPÜLER OYUNLAR
TÜM OYUNLAR

Barbie Oyunları Hakkında :

Barbie bebeklerinin dünyaya geliş hikayesi diğer çocuk ürünlerine göre çok farklıdır. ABD’li iş kadını Ruth Handler esinlenerek BARBİE bebeklerini üretmeye başlamıştır bundan yıllar önce 1959 yılında tasarımcımız Ruth Handler kızının ve arkadaşlarının alışılagelmiş normal bebeklerdense yetişkin bebeklerle daha çok oynadıklarını ve onlarla daha çok zaman geçirdiklerini farkedince bunu hemen ticarete dökmek istemiştir. Çalıştğı şirkete piyasadaki bebeklerden farklı olarak bir yetişkin gibi görünen gerçeğe daha yakın görünen bebekler tasarlamaları gerektiğini anlatsada şirket yöneticilerini ikna edemez ve proje o an için rafa kalkar.

Bugün BARBiE OYUNLARI da dahil olmak üzere birçok BARBİE OYUNU na rastlıyabileceğini BARBİE nin yaratıcısı RUTH Handler yöneticilerinden aldığı olumsuz cevaba rağmen yılmadan bu konu üzerinde çalışmaya devam eder ve bunun için 1959 yılında Almanyaya gider. Almanyada yetişkin bir bebekler tasarlatır, bu bebeklere çeşitli kıyafetler hazırlamak için özel terzi tutar ve şirket yöneticilerinin karşısına birde bu şekilde çıkar.

BARBİE bebeklerini hazırlamaktan başka çarelerini olmadığını gören şirket ilk üretimi yaparlar. Aldıkları talep karşısında şaşkına dönen yöneticiler günümüzde barbi çantaları, kırtasiye ürünleri, çarşaflar, havlular, çizgi filmler ve BARBİE OYUNLARI gibi fenomen haline gelen bir bebeği sattıklarından habersiz para kazanmaya başlarlar. Çocukların sevgilisi haline gelen BARBİE‘yi sitemizde BARBİ OYNAmak isteyen oyun severlerede sunmaktan büyük gurur duyarız. BARBİE OYUNLARINDA bebekleri giydirebilir makyaj yaptırabilir ve çeşitli oyunları birlikte oynuyabilirsiniz. Daha çok kız çocuklarının ilgisini ve merakını üzerinde tutan BARBİE’yi tahtından indirmek pekte kolay olucak gibi görünmemektedir.