Bakugan Oyunları

POPÜLER OYUNLAR
TÜM OYUNLAR

Bakugan Oyunları Hakkında :

BAKUGAN Japonyada hayat bulan bi japon macera aksiyon içerikli anime çizgi dizidir. Yapımcısı TMS Entertainment ve Japon Vistec iken dizinin yönetmeni ise yine Japonyadan Mitsuo Hashimoto’dur. İlk olarak 39 bölüm üretilen BAKUGAN çizgi filmi yakaladığı başarıyıda arkasına alınca buna 12 bölüm daha eklenerek 51 bölümden oluşur. Buna ek olarak Nelvana limited şirketi ingilizce olarak ekstra bir bölüm daha yapar ve buda Kanada’da bir kanalda yayınlanınca seri 52 bölüme çıkar.

Tabi dizi burda bitmez hala üretimine devam edilen Bakugan çizgi filminin günümüzde yeni bölümleri haricinde BAKUGAN OYUNLARI da piyasaya devamlı olarak çıkmaktadır. BAKUGAN OYNAmaktan büyük haz alan çocuklara neden BAKUGAN diye sorulduğunda macera çocukların hemen hepsi diğer oyunlardan çok farklı devamlı aksiyon olan ve bizi çok heyecanlandırdığı için BAKUGAN OYUNUnu oynamaktan büyük haz alıyoruz derler.

Teknolojide dünya devi olan Japonlar yaptıkları proje hayat verdiklerinde gördükleri ilgiden çok memnun kaldıkları aşikar olduğundan BAKUGAN çizgi filminin çeşitli şekillerde türetmişlerdir bunlara örnek olarak BAKUGAN oyuncakları, giyim ürünleri kırtasiye araç gereçleri ve BAKUGAN OYUNLARInı ilk olarak sayabiliriz. Macera ve savaş çizgi filmi olarak üretilen BAKUGAN kapanış şarkısı bang, bang, bang BAKUGAN dır.

İnterspace’in En güçlü oyuncusu Dan kuso’dur. İnterspace’in ikinci en güçlü oyuncu ise shun kazami’dir. Shun Neathenia kraliçesinin kız kardeşidir. Jake ekibe yeni katılan BAKUGANdır ve BAKUGANı coredemdir. Ülkemizdede oldukça ses getiren BAKUGAN çizgi filmini şuan günümüz türk kanallarındada izlemek mümkündür. Ayrıca BAKUGAN OYUNLARINI sitemizde rahatlıkla ve büyük bir zevkle oynuyabilirsiniz.